Detektyw Siedlce Cennik

Detektyw Siedlce Cennik - Promocja cenowa na usługi detektywistyczne Siedlce i okolice.

Detektyw Monika tel 535 440 037, Detektyw Krzysztof 502 492 132
Asystent Detektywa Piotr 781 303 875

O cenniku usług detektywistycznych w Siedlcach i okolicach pisaliśmy już tutaj:

Obecnie, oferujemy promocję cenową na stawki pracy Detektywa Siedlce, czy wykonania usługi detektywistycznej na terenach takich jak: Węgrów, Sokołów Podlaski, Łuków, Międzyrzec Podlaski, itd.

!!!WAŻNE!!!
Rozpoczynając współpracę z Detektywem, czyli już po kontakcie telefonicznym z Agencją Detektywistyczną, warto aby na spotkaniu omawiającym zakres zlecenia, Detektyw podpisał klauzulę o zachowaniu poufności.
My takową zawsze podpisujemy. W przypadku nie nawiązania współpracy dane klienta są usuwane a wszelkie przekazane informacje są poufne.

Kolejna ważna rzecz to umowa na wykonanie zlecenia detektywistycznego. Warto aby Detektyw przed spotkaniem wysłał ją na email. Wtedy macie Państwo możliwość wnikliwego zapoznania się z nią oraz zgłoszenia niejasności. 

Podpisując umowę zawsze żądajcie potwierdzenia wpłaty. Nie dajcie się nabrać, ze bez potwierdzenia nie doliczą VAT, itd. 

Co do kosztów i cennika, to umowa powinna zawierać szczegóły pracy. Podanie kwoty 5 tyś, bez wyszczególnienia ile czasu, czy też godzin będzie Prywatny Detektyw pracował może skutkować tym, że po dwóch dniach kwota się wyczerpie. 

W naszej Agencji Detektywistycznej, czy działamy w Siedlcach, czy w Warszawie, umowa zawiera takowe zapisy. 

Obecnie wprowadzamy czasową promocję na cennik usług pracy Detektywa.
W kwocie 3900 zł brutto za 3 dni pracy Biura Detektywistycznego w dni robocze gratisowo wypożyczamy lokalizator GPS, który można umiejscowić w środku auta.*


O nas:

Monika Kobieta Detektyw - Specjalistka od Zdrad
telefon 535 440 037, detektyw535440037@gmail.com

Krzysztof Prywatny Detektyw z licencją od 2006r, były pracownik Komendy Głównej Policji, wykształcenie prawnicze, specjalista ds. sprzętu detektywistycznego. 
telefon 502 492 132, detektyw502492132@gmail.com
detektywi Siedlce, detektywi Siedlce cennik, cennik usług detektywistycznych Siedlce, prywatny Detektyw Siedlce stawki pracy, biuro detektywistyczne Siedlce cennik
Zapis nie stanowi oferty w rozumieniu KC. Zapraszamy do zapoznania się z umową detektywistyczną.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Sklep Detektywistyczny Siedlce, Sprzęt Detektywistyczny Siedlce, Podsłuchy Siedlce

Zaginęła Anna Żylak Stok Lacki Folwark gm. Siedlce